slomalinogomet.si

Razpored Za Prvaka Slovenije 2016

Razpored Za Prvaka Slovenije 2016

Logotip Za Prvaka Slovenije

Razpored za Prvaka Slovenije 2016 za skupinski del

 

A SKUPINA

PRVI NOSILEC A1 Videm Gostilna pri Antonu (Sveti Jurij) DRŽAVNI PRVAKI 2014 in 2015
A2 Rozntal Picerija Limbo (Vojnik)
A3 Zgornja Pristava (Ptujska Gora)
A4 Silvija Trade (Ljubljana)
A5 Calimero Boys (Tržič)

9:30 10:00 A1 Videm Gostilna pri Antonu (Sveti Jurij) : A4 Silvija Trade (Ljubljana)
9:30 10:00 A2 Rozntal Picerija Limbo (Vojnik) : A3 Zgornja Pristava (Ptujska Gora)
A5 Calimero Boys (Tržič) PROSTI

10:30 11:00 A1 Videm Gostilna pri Antonu (Sveti Jurij) : A3 Zgornja Pristava (Ptujska Gora)
10:30 11:00 A2 Rozntal Picerija Limbo (Vojnik) : A5 Calimero Boys (Tržič)
A4 Silvija Trade (Ljubljana) PROSTI

11:30 12:00 A1 Videm Gostilna pri Antonu (Sveti Jurij) : A2 Rozntal Picerija Limbo (Vojnik)
11:30 12:00 A5 Calimero Boys (Tržič) : A4 Silvija Trade (Ljubljana)
A3 Zgornja Pristava (Ptujska Gora) PROSTI

12:30 13:00 A1 Videm Gostilna pri Antonu (Sveti Jurij) : A5 Calimero Boys (Tržič)
12:30 13:00 A3 Zgornja Pristava (Ptujska Gora) : A4 Silvija Trade (Ljubljana)
A2 Rozntal Picerija Limbo (Vojnik) PROSTI

13:30 14:00 A3 Zgornja Pristava (Ptujska Gora) : A5 Calimero Boys (Tržič)
13:30 14:00 A2 Rozntal Picerija Limbo (Vojnik) : A4 Silvija Trade (Ljubljana)
A1 Videm Gostilna pri Antonu (Sveti Jurij) PROSTI

 

B SKUPINA

DRUGI NOSILEC B1 Avtoprevozništvo Jerebič (Ormož) VICEPRVAKI 2013
B2 Kapela
B3 Šiškarji (Ljubljana)
B4 Utrip (Bohinjska Bistrica)

10:00 10:30 B1 Avtoprevozništvo Jerebič (Ormož) : B4 Utrip (Bohinjska Bistrica)
10:00 10:30 B2 Kapela : B3 Šiškarji (Ljubljana)

11:00 11:30 B1 Avtoprevozništvo Jerebič (Ormož) : B3 Šiškarji (Ljubljana)
11:00 11:30 B2 Kapela : B4 Utrip (Bohinjska Bistrica)

12:00 12:30 B1 Avtoprevozništvo Jerebič (Ormož) : B2 Kapela
12:00 12:30 B3 Šiškarji (Ljubljana) : B4 Utrip (Bohinjska Bistrica)

 

C SKUPINA

ČETRTI NOSILEC C1 Ključavničarstvo Plank (Celje) ČETRTO MESTO 2014
C2 Klub Mladih Odranci (Odranci)
C3 Prežganje
C4 Liga Posoških Firm (Tolmin)

10:00 10:30 C1 Ključavničarstvo Plank (Celje) : C4 Liga Posoških Firm (Tolmin)
10:00 10:30 C2 Klub Mladih Odranci (Odranci) : C3 Prežganje

11:00 11:30 C1 Ključavničarstvo Plank (Celje) : C3 Prežganje
11:00 11:30 C2 Klub Mladih Odranci (Odranci) : C4 Liga Posoških Firm (Tolmin)

12:00 12:30 C1 Ključavničarstvo Plank (Celje) : C2 Klub Mladih Odranci (Odranci)
12:00 12:30 C3 Prežganje : C4 Liga Posoških Firm (Tolmin)

 

D SKUPINA

TRETJI NOSILEC D1 Filovci  VICEPRVAKI 2015
D2 Borci (Vojnik)
D3 FC Result (Ljubljana)
D4 Komenda Team (Komenda)
D5 Sindikat Krke (Novo Mesto)

9:30 10:00 D1 Filovci : D4 Komenda Team (Komenda)
9:30 10:00 D2 Borci (Vojnik) : D3 FC Result (Ljubljana)
D5 Sindikat Krke (Novo Mesto) PROSTI

10:30 11:00 D1 Filovci : D3 FC Result (Ljubljana)
10:30 11:00 D2 Borci (Vojnik) : D5 Sindikat Krke (Novo Mesto)
D4 Komenda Team (Komenda) PROSTI

11:30 12:00 D1 Filovci : D2 Borci (Vojnik)
11:30 12:00 D5 Sindikat Krke (Novo Mesto) : D4 Komenda Team (Komenda)
D3 FC Result (Ljubljana) PROSTI

12:30 13:00 D1 Filovci : D5 Sindikat Krke (Novo Mesto)
12:30 13:00 D3 FC Result (Ljubljana) : D4 Komenda Team (Komenda)
D2 Borci (Vojnik) PROSTI

13:30 14:00 D3 FC Result (Ljubljana) : D5 Sindikat Krke (Novo Mesto)
13:30 14:00 D2 Borci (Vojnik) : D4 Komenda Team (Komenda)
D1 Filovci PROSTI

Igralni čas:
2 x 12 min
Časovni blok 30 min

Pravila za razvrstitev v skupinskem delu:

1 točke
2 medsebojno srečanje
3 gol razlika
4 več danih golov
5 kazenski streli (naknadno)

Sistem igranja po skupinah je vsak z vsakim.
Najboljši dve ekipi iz vsake skupine se uvrstita v zgornji del na izpadanje. Ostale dve ali tri ekipe se uvrstijo v spodnji del na izpadanje.
Ko ekipa iz zgornjega dela izgubi se priključi spodnjemu delu na izpadanje.
Ko ekipa v spodnjem delu izgubi zaključi z nastopenajem.
Tretjeuvrščeni ekipi iz skupin, kjer je pet ekip, sta prosti prvo kolo v spodnjem delu na izpadanje.

Razpored in sistem igranja na izpadanje.

 

Razpored Za Prvaka Slovenije 2016 VETERANI 38+

A1 Kaviar biosystem (Ljubljana)
A2 Meteorplast (Ljutomer)
A3 Pušenci dresi-tisk.si (Ormož)
A4 Kapodol (Ljubljana)
A5 Metropol (Ljubljana)

15:00 15:45   A1 Kaviar biosystem (Ljubljana) : A4 Kapodol (Ljubljana)
15:00 15:45   A2 Meteorplast (Ljutomer) : A3 Pušenci dresi-tisk.si (Ormož)
A5 Metropol (Ljubljana) PROSTI

15:45 16:30   A1 Kaviar biosystem (Ljubljana) : A3 Pušenci dresi-tisk.si (Ormož)
15:45 16:30   A2 Meteorplast (Ljutomer) : A5 Metropol (Ljubljana)
A4 Kapodol (Ljubljana) PROSTI

16:30 17:15   A1 Kaviar biosystem (Ljubljana) : A2 Meteorplast (Ljutomer)
16:30 17:15   A5 Metropol (Ljubljana) : A4 Kapodol (Ljubljana)
A3 Pušenci dresi-tisk.si (Ormož) PROSTI

17:15 – 18:15 Počitek

18:15 19:00   A1 Kaviar biosystem (Ljubljana) : A5 Metropol (Ljubljana)
18:15 19:00   A3 Pušenci dresi-tisk.si (Ormož) : A4 Kapodol (Ljubljana)
A2 Meteorplast (Ljutomer) PROSTI

19:00 19:45 A3 Pušenci dresi-tisk.si (Ormož) : A5 Metropol (Ljubljana)
19:00 19:45 A2 Meteorplast (Ljutomer) : A4 Kapodol (Ljubljana)
A1 Kaviar biosystem (Ljubljana) PROSTI

Igralni čas:
2 x 15 min
Časovni blok 45 min

Pravila za razvrstitev:

1 točke
2 medsebojno srečanje
3 gol razlika
4 več danih golov
5 kazenski streli (naknadno)

Veteranski Prvak Slovenije 2016 postane ekipa z največ doseženimi točkami. Igra se vsak z vsakim.

You must be logged in to post a comment Login